22. Bestickuppsättning 18 delar, silver, GAB, 1950/60-tal

Bordsknivar 6st, bordsgafflar 6st samt bordsskedar 6st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Totalvikt 1090g., knivarnas längd 19,7)

Varunr 317018

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK 4 000 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

4 000 SEK2020-07-26 07:56
3 800 SEK2020-07-24 22:42
2 300 SEK2020-07-24 12:13
1 700 SEK2020-07-24 15:19
1 500 SEK2020-07-23 21:29
600 SEK2020-07-23 23:46
500 SEK2020-07-23 21:55
350 SEK2020-07-23 19:22
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms