242. Spegel, gustaviansk allmoge, 1800-tal

Originalmålad. Hårt färgslitage, något ostadig. (21,5x13)

Varunr 316540

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 3 800 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

3 800 SEK2020-07-26 11:58
3 600 SEK2020-07-26 10:49
2 900 SEK2020-07-26 10:21
2 100 SEK2020-07-25 17:31
2 000 SEK2020-07-26 08:57
900 SEK2020-07-25 09:37
800 SEK2020-07-24 17:37
150 SEK2020-07-23 21:15
100 SEK2020-07-23 20:33
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms