28. Ljusstakar ett par, sengustavianska, Abraham Siljeström, Kristinehamn, 1808

Tenn. Fot dekorerad med pärlbård. Bulor, lagningar, repor. (Höjd 23)

Varunr 316457

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 3 800 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

2 100 SEK2020-07-26 11:59
2 000 SEK2020-07-24 22:10
1 800 SEK2020-07-26 11:41
1 400 SEK2020-07-25 12:44
900 SEK2020-07-24 14:30
800 SEK2020-07-24 11:08
650 SEK2020-07-24 08:22
550 SEK2020-07-23 21:25
500 SEK2020-07-23 23:37
400 SEK2020-07-23 22:47
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms