3. Knud Larsen Bergslien (1827-1908)

Olja på duk, julfirande. Signerad och otydligt daterad. Mindre duklagning med retusch. (102x80)

Varunr 315997

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 135 000 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

82 000 SEK2020-07-26 11:59
81 500 SEK2020-07-26 12:00
60 000 SEK2020-07-26 09:28
50 000 SEK2020-07-25 12:15
42 000 SEK2020-07-25 13:42
27 500 SEK2020-07-25 13:02
12 500 SEK2020-07-24 23:14
11 500 SEK2020-07-24 22:11
11 000 SEK2020-07-24 21:51
10 000 SEK2020-07-24 15:23
7 200 SEK2020-07-24 14:53
5 600 SEK2020-07-24 07:49
150 SEK2020-07-23 18:46
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms