305. Skåp, "Napoli", David Rosén, omkring 1900-talets mitt

Teak och betsad bok. Med tre dörrar, bakomliggande hyllplan och lådor. Nyckel finns. Ställvis med repor, enstaka stötmärken. (Höjd 128, bredd 160, djup 45)

Varunr 316788

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 9 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

7 400 SEK2020-07-26 11:53
7 200 SEK2020-07-26 12:00
6 600 SEK2020-07-26 11:51
6 400 SEK2020-07-26 11:48
3 200 SEK2020-07-25 23:10
2 600 SEK2020-07-24 22:05
2 200 SEK2020-07-25 10:36
1 800 SEK2020-07-24 23:13
1 600 SEK2020-07-23 20:46
1 400 SEK2020-07-23 21:15
1 200 SEK2020-07-23 19:17
150 SEK2020-07-23 19:59
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms