309. Stol, gustaviansk, 1700-talets slut

Kannelerade ben. Lösstoppad sits. Underliggande grå färg. Förstärkningar, slitage, något ostadig. (Höjd 92)

Varunr 317964

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 4 200 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

4 200 SEK2020-07-26 11:55
4 000 SEK2020-07-26 10:50
3 400 SEK2020-07-26 11:39
2 700 SEK2020-07-26 07:33
2 100 SEK2020-07-25 19:03
250 SEK2020-07-24 18:20
200 SEK2020-07-24 21:14
100 SEK2020-07-24 11:15
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms