311. Stol, allmoge, Dalarna, 1700-talets slut

Originalmålning. Svarvade ben och stolpar. Färgslitage, torrsprickor. (Höjd 87)

Varunr 316244

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 9 000 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

6 200 SEK2020-07-26 11:59
6 000 SEK2020-07-26 13:25
2 700 SEK2020-07-26 09:36
2 100 SEK2020-07-24 17:50
1 700 SEK2020-07-25 20:38
350 SEK2020-07-23 20:18
300 SEK2020-07-24 06:34
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms