314. Slagbord, barock, 1700-tal

Med dubbla fällskivor. Svarvade, kopplade ben. Senare bemålning, senare fällskivor, renoverat, färgslitage. (Höjd 77, bredd 113, utfälld längd 175)

Varunr 316377

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 2 100 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

1 000 SEK2020-07-24 15:40
950 SEK2020-07-26 11:59
500 SEK2020-07-25 19:22
250 SEK2020-07-23 21:50
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms