315. Fåtölj, "Lamino", Yngve Ekström för Swedese

Skiktlimmad ek. Med klädsel i fårull. Stämplad. Bruksslitage, armstöd med fläckar, nötningar. (Höjd 103)

Varunr 316140

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 3 400 SEK14 00 SEK15 00 SEK

3 400 SEK2020-07-26 11:52
3 200 SEK2020-07-26 11:50
3 000 SEK2020-07-26 11:35
2 300 SEK2020-07-25 22:02
2 200 SEK2020-07-25 16:15
2 100 SEK2020-07-24 07:33
2 000 SEK2020-07-23 18:31
550 SEK2020-07-23 22:40
350 SEK2020-07-23 21:15
250 SEK2020-07-23 20:55
150 SEK2020-07-23 18:57
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms