317. Stolar 6st, Leksandsmodell, 1900-talets andra hälft

Rödlackade. Lösstoppade dynor, klädda i Jobs textil "Leksandsstolar". Bruksslitage. (Höjd 85)

Varunr 316680

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 10 500 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

8 600 SEK2020-07-26 11:37
8 400 SEK2020-07-26 11:59
6 400 SEK2020-07-26 11:56
6 000 SEK2020-07-26 11:46
4 400 SEK2020-06-17 14:53
3 600 SEK2020-07-24 18:55
1 700 SEK2020-07-24 11:18
1 500 SEK2020-07-23 23:55
800 SEK2020-07-23 22:43
600 SEK2020-07-23 22:41
250 SEK2020-07-23 21:15
150 SEK2020-07-23 20:42
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms