319. Fåtölj, "Lamino", Yngve Ekström för Swedese

Skiktlimmad bok. Med klädsel av fårull. Stämplad. Ytslitage, nötningar, fläckar/missfärgning. Något ostadig. (Höjd 103)

Varunr 316139

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 3 200 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

3 200 SEK2020-07-26 11:52
3 000 SEK2020-07-26 11:47
2 000 SEK2020-07-26 08:24
1 600 SEK2020-07-26 09:44
1 200 SEK2020-07-24 08:57
1 200 SEK2020-07-25 16:16
1 000 SEK2020-07-24 07:32
250 SEK2020-07-23 23:56
150 SEK2020-07-23 21:16
100 SEK2020-07-23 18:58
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms