320. Parksoffa, Skoglund & Olson, Gefle, 1900-talets första del

Bemålat gjutjärn och trä. Något ostadig. Ribbor med slitage och torrsprickor. (Längd 186)

Varunr 316163

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 2 800 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

2 300 SEK2020-07-26 13:10
2 200 SEK2020-07-26 12:01
2 100 SEK2020-07-26 12:00
2 000 SEK2020-07-25 16:03
1 800 SEK2020-07-26 11:51
1 600 SEK2020-07-25 15:48
750 SEK2020-07-24 18:12
700 SEK2020-07-24 00:08
700 SEK2020-07-24 09:28
600 SEK2020-07-24 08:14
200 SEK2020-07-24 00:44
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms