323. Soffa, "Samsas", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft

Textil, knappstoppad klädsel. Ben i betsad trä. Bruksslitage. (Höjd 85, längd 180)

Varunr 316792

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 3 600 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

3 400 SEK2020-07-26 12:01
3 200 SEK2020-07-26 11:55
3 000 SEK2020-07-26 11:56
1 500 SEK2020-07-26 10:41
1 200 SEK2020-07-26 09:15
900 SEK2020-07-26 10:23
800 SEK2020-07-24 19:57
100 SEK2020-07-23 19:08
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms