334. Lådfack, allmoge, 1800-tal

Furu. Med 20st lådor. Slitage, fläckar, märken. (Höjd 72, bredd 113, djup 29)

Varunr 317662

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 4 600 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

4 600 SEK2020-07-26 11:28
4 400 SEK2020-07-25 09:46
2 900 SEK2020-07-24 18:14
2 700 SEK2020-07-24 09:35
1 300 SEK2020-07-23 20:40
400 SEK2020-07-23 21:43
300 SEK2020-07-23 20:31
100 SEK2020-07-23 19:08
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms