34. Serveringsfat, silver, GAB, Stockholm, 1916

Konturerat brätte. Ytslitage, repor. (Diameter 35, vikt 1000g.)

Varunr 317530

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 4 800 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

4 800 SEK2020-07-24 22:44
4 600 SEK2020-07-26 11:38
3 000 SEK2020-07-23 19:21
700 SEK2020-07-24 22:01
150 SEK2020-07-23 23:25
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms