345. Sideboard, 1950/60-tal

Teak, med betsade ben. Fyra lådor och två skjutdörrar. Skiva med fläck. Bruksslitage. (Höjd 74, längd 170, djup 43)

Varunr 317749

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 3 000 SEK26 00 SEK27 00 SEK

2 800 SEK2020-07-26 11:56
2 700 SEK2020-07-26 11:10
2 200 SEK2020-07-26 09:45
1 500 SEK2020-07-25 08:54
1 300 SEK2020-07-25 22:05
1 100 SEK2020-07-23 19:18
650 SEK2020-07-24 11:44
150 SEK2020-07-24 11:44
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms