347. Sideboard, 1950/60-tal

Teak. Med fem lådor och en skjutdörr. Bruksslitage. (Höjd 73, längd 132, djup 45)

Varunr 317656

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 4 400 SEK20 00 SEK21 00 SEK

4 400 SEK2020-07-25 12:54
4 200 SEK2020-07-26 11:27
3 400 SEK2020-07-25 13:03
1 400 SEK2020-07-24 18:35
1 100 SEK2020-07-23 22:20
900 SEK2020-07-23 19:18
700 SEK2020-07-23 21:52
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms