35. Helmer Osslund (1866-1938)

Olja på pannå, bergslandskap. Signerad. (31x47,5)

Varunr 317814

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 19 500 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

19 500 SEK2020-07-26 11:27
19 000 SEK2020-07-26 11:32
17 000 SEK2020-07-26 11:25
16 500 SEK2020-07-26 08:37
14 000 SEK2020-07-25 19:26
9 600 SEK2020-07-25 09:50
7 600 SEK2020-07-24 15:27
3 000 SEK2020-07-23 22:16
2 500 SEK2020-07-23 19:20
300 SEK2020-07-23 21:29
200 SEK2020-07-23 20:03
100 SEK2020-07-23 18:49
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms