350. Sideboard, 1950/60-tal

Teak och ek. Med tre lådor och tre dörrar. Nyckel finns. Ytslitage, märken, fläckar. (Höjd 89, bredd 169, djup 42)

Varunr 316149

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 2 300 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

1 700 SEK2020-07-26 11:00
1 600 SEK2020-07-26 07:40
1 300 SEK2020-07-26 09:17
1 100 SEK2020-07-25 22:49
850 SEK2020-07-25 08:57
750 SEK2020-07-25 22:06
650 SEK2020-07-25 19:23
250 SEK2020-07-23 21:53
250 SEK2020-07-24 19:07
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms