351. Hörnskåp, Louis XVI stil, 1900-tal

Fanerat i bl.a. mahogny och rot. Beslag i förgylld brons. Skiva av carraramarmor. En dörr, invändigt med ett hyllplan. Ytslitage. (Höjd 90,5, bredd 70, djup 44)

Varunr 317145

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK 4 800 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

4 800 SEK2020-07-24 10:37
4 600 SEK2020-07-26 11:37
3 600 SEK2020-07-26 09:41
2 700 SEK2020-07-24 22:40
1 300 SEK2020-07-23 21:31
1 000 SEK2020-07-24 01:54
200 SEK2020-07-23 19:51
100 SEK2020-07-23 19:37
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms