38. Fällkniv, 17/1800-tal

Handtag i mässing, reliefdekor av blomster. Med kniv, såg, sax, korkskruv, m.m. Stämplad "..... London". Redskap bl.a. avbrutna, slitage, rost. (Hopfälld längd 8,5)

Varunr 317769

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 2 000 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

2 000 SEK2020-07-26 10:22
1 900 SEK2020-07-26 10:08
1 300 SEK2020-07-25 09:18
750 SEK2020-07-23 20:44
450 SEK2020-07-23 23:34
100 SEK2020-07-23 19:01
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms