5. Vilhelm Arnesen (1865-1948)

Olja på duk, havsbild med segelbåtar. Signerad. I bronserad och förgylld ram. Ram med mindre dekorskador. (82x60)

Varunr 315995

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 8 800 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

4 400 SEK2020-07-26 11:51
4 200 SEK2020-07-25 16:55
3 600 SEK2020-07-25 16:28
2 600 SEK2020-07-25 11:30
2 300 SEK2020-07-24 10:01
2 200 SEK2020-07-25 08:42
2 000 SEK2020-07-24 09:21
800 SEK2020-07-24 08:19
700 SEK2020-07-24 07:00
600 SEK2020-07-24 00:27
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms