36. Revolver, 1800-tal

Stål. Kolv i betsad trä. Stämplad A under krona samt 35C. Hårt bruksslitage, en skruv defekt, ostadig. (Längd 24)

Varunr 322275

27 September 2020 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 2 800 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

2 800 SEK2020-09-27 02:17
2 700 SEK2020-09-26 15:23
1 500 SEK2020-09-25 22:55
950 SEK2020-09-25 14:02
900 SEK2020-09-25 08:15
900 SEK2020-09-25 09:51
600 SEK2020-09-24 23:05
500 SEK2020-09-24 20:56
350 SEK2020-09-24 22:44
150 SEK2020-09-24 22:35
100 SEK Startpris

2020-09-27 Månadsauktion , Söndag 27 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms